Ads Area

Şartlar ve koşullar

Cihazo.com tavsiye bloğunu kullanarak aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz.

1- Cihazo.com tavsiye bloğu verdiği bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti etmez. Markaların paylaştığı bilgiler ve inceleyebildiği kadar verileri paylaşıp ihtiyacınız olan en doğru ürünü almanıza yardımcı olur.

2- Cihazo.com tavsiye bloğunun yönlendirmesiyle ürün aldığınız zaman; kargo süreci, iptal ve iade gibi işlemleriniz alışveriş yaptığınız website tarafından yürütülür. Cihazo.com sadece bir satış danışmanı olarak ürünlerin özelliklerini ve faydalarını anlatmaktadır.

3- Ürünlerin altındaki "fiyatı gör" butonları farklı ülkelerde yaşayanlar için yerleştirilmiştir. Türkiye'de ikamet edenler için Gittigidiyor.com, Ciceksepeti.com, Trendyol.com gibi pazaryeri sitelerinin butonları mevcuttur. Yurt dışında yaşayanlar için mvideo.ru, Aliexpress.com, Banggood.com, Greekbuying.com gibi mağazalara yönlendirme yapmaktayız. Global mağazalardan alışveriş yaparken ülkenizin gümrük kurallarını dikkate alınız. Örneğin TR gümrük kuralına göre yurt dışından simkart takılan cihazlar getirilemez.

4- Cihazo.com'da görülen farklı boyutlardaki banner reklamlar siteyi ücretsiz kullanmanın bir karşılığı olarak gösterilmektedir. Bu reklamlar cihazo.com da görünmek isteyen ve görünmesi uygun bulunan reklamverenlerdir. Buralara tıklayıp yapacağınız işlemler de kendi sorumluluğunuzdadır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Yorumlar konuyla ilgili olmalıdır, deneyim ve yapıcı eleştiri içerebilir.