Ads Area

A101 Lenovo tablet nasıl? Alınır mı?

A101 lenovo tablet alınır mı sorusuna cevap verdiğimiz yazıya hoşgeldiniz. Bu sayfada gıda markette satılan elektronik ürünler hakkında ve A101'de satılan lenovo tablet özellikleri hakkkında bilgi veriyoruz.

Gıda marketler zinciri olarak karşımıza çıkan A101, elektronik ürünler de satmaya başlayalı bir kaç yıl oluyor. Websitesinden pekçok kategoride ürün satan A101 marketten yaptığınız alışveriş kapınıza kadar getiriliyor. A101 kapıda hizmetiyle kurye hizmeti veren Getir, Gönder gibi yeni girişimlere rakip oluyor. Peki A101 Lenovo tablet alınır mı, özellikleri günlük kullanım için uygun mu?

Gıda marketlere gelen elektronik ürünler giriş seviyesi ve birkaç sene önce çıkan eski ürünlerdir. Ucuz olması için genelde giriş seviye elektronik ürünler getirirler. Fazla bütçesi olmayanlar için tercih edilebilir fakat çok iyi performans beklenmemelidir. Ayrıca farklı modellerden en iyisini de seçmek gerekir.

Örneğin A101 lenovo tablet modellerinden 1000 TL civarında olan modeller halkın dikkatini çekiyor. Çocukların uzaktan eğitim ihtiyacı için, youtube videoları izlemek, haber sitelerinde dolaşmak, ürünleri araştırmak ve online alışveriş yapmak, oyun oynamak gibi günlük işler için kasmayan ve ısınmayan tablet aranıyor. Uygun fiyata kaliteli tablet almak isteyenler "A101 lenovo tablet alınır mı?" diye soruyor. Hemen cevap verelim.

A101 Lenovo tablet modelleri

A101 markette satılan üç farklı Lenovo tablet modeli bulunuyor; M7, M8, M10 olarak karşımıza çıkıyor. #M7 modeli giriş seviye özelliklere sahip ve aldığınıza pişman edecek kadar yavaş. #AldınAldın etiketiyle sunulsa bile #aldınyandın anlamına geliyor. Çünkü 7 inç küçük ekranı, 1GB Ram, 16 GB depolama, 1.3 Ghz işlemci hızı gibi düşük donanım özelliklerine sahip. Bu donanımla 10 yıl önce alınabilirdi. #M8 modeli ise nispeten daha iyi. 8 inç ekran boyutu, 2 GB Ram, 32 GB depolama, 2 GHz işlemci hızıyla günlük kullanıma uygun. #M10 modeli ise büyük ekranıyla öne çıkıyor. 10 inç ekranı, 2 GB Ram, 32 GB depolama, 2 Ghz işlemci hızıyla günlük kullanıma uygun. Şimdi biraz daha detay verelim.#Lenovo Tab M8 Özellikleri

Lenovo Tab M8
Tasarım 8.2 mm kalınlık, 305 gr ağırlık, plastik gövde
Ekran 8 inç, HD, IPS panel,
Kamera Ön 2 MP, Arka 5 MP
İşlemci MediaTek Helio A22, 4 çekirdekli, 2.00 GHz
Hafıza 2 GB RAM, 32 GB ROM
Batarya 5000 mAh
Bağlantılar Wifi 5, Bluetooth 5, kulaklık, micro usb
İşletim sistemi Android 9
Fiyat Segmenti 1.000₺ civarında
Satış sayfasına git A101.com.tr
Satış sayfasına git Gittigidiyor.com

Lenovo Tab M8 Özellikleri günlük kullanım için uygun seviyede, özellikle işlemci hızının 2Ghz altında olmaması onu yavaş bir tablet yapmaktan kurtarıyor. 2 GB Ram da hıza destek oluyor. 32 GB depolama alanına pekçok uygulama indirilebilir. Hafıza kartı da takılabilir. 5000 mah bataryası 5-6 saat aralıksız kullanım sunuyor.

#Lenovo Tab M10 Özellikleri

Lenovo Tab M10
Tasarım 8.5 mm kalınlık, 480 gr ağırlık, plastik gövde
Ekran 10.1 İnç, HD, IPS panel,
Kamera Ön 2 MP, Arka 5 MP
İşlemci Snapdragon 429, 4 çekirdek, 2.00 GHz
Hafıza 2 GB RAM, 32 GB ROM
Batarya 4850 mah
Bağlantılar Wifi 5, Bluetooth 4.2, GPS
İşletim sistemi Android 9
Fiyat Segmenti 1.000 ₺ civarında
Satış sayfasına git A101.com.tr
Satış sayfasına git Gittigidiyor.com


Lenovo Tab M10 tabletin farkı ekranı daha büyük olması. Donanım özellikleri bakımından M8 ile aynı. Peki bu ikisinden hangisi alınabilir? 10 inç boyutlu daha iyi diyebiliriz. Çocuklar için arıyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Eba ve youtube gibi günlük kullanımlar için uygundur.

Lakin yetişkinler için daha uygunu Fiyat performans tablet listemize eklediğimiz Tab M10 Plus modelidir. Ayrıca kalemli tablet tavsiyeleri yazımızdaki modeller de ilginizi çekebilir.

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Yorumlar konuyla ilgili olmalıdır, deneyim ve yapıcı eleştiri içerebilir.

Cihazo tavsiye bloğu

Cihazo tavsiye bloğu

Benzer yayınlar