Ads Area

Arçelik Telve serisi özellikleri ve fiyatları

Arçelik Türk kahve makinesi modellerini incelediğimiz yazıya hoş geldiniz. Bu sayfada telve tekli ve ikili modellerin özelliklerine ve fiyatına değiniyoruz.

Kahve makineleri mutfağımıza renk katan, ağız tadımıza göre sıcak içecek hazırlayan, farklı tasarımıyla göze hitap eden her eve lazım elektrikli mutfak aletlerinden birisi. Toz kahvenin lezzetini suya bırakmasıyla elde edilen Türk kahvesini pişirmek için Arçelik telve serisi tercih edilebilir. Arçelik ev aletleri sektöründe lider markalardan birisi. Türk kahve makinesi modelleri de çok satanlar arasında. Özellikle ikili modeli evlerde ve işyerlerinde kullanmak için ideal.

Arçelik telve ikili modelleri

#Telve K3190P

telve ikili model

Tasarım 22.8 cm yükseklik, 28 cm genişlik, 4.7 kg ağırlık
Cezve malzemesi Gri renkli çelik cezveler
Güç 1200 W
Kapasite 1 litre su haznesi, 2 + 2 fincan
Fiyat Ortalaması 1400 TL
Satış ayfasına git Gittigidiyor.com


Arçeliğin yıllardır en çok satan ikili kahve makinesi olan Telve K3190P modeli, tek seferde 4 fincan Türk kahvesi pişirmeye olanak sağlıyor. 2 + 2 fincan ile bir cezvesinde sade diğer cezvesinde şekerli Türk kahvesi pişirebilirsiniz. Ev, ofis, küçük lokantalar için kullanışlı bir cihaz. Sesli ve ışıklı uyarı sistemi, pişirme algılama sensörü, taşma önleyici sistemi artı özellikleri. Yandan açılan sürahisine 1 litre içme suyunu doldurun, cezvelere kahve + şeker ekleyin ve gerisini Arçelik kahve makinesine bırakın. 3 dakikada köpüklü Türk kahveniz hazır.

#Telve TKM 9961 B

arçelik ikili kahve makinesi


Tasarım 20 cm yükseklik, 25 cm genişlik, 4.2 kg ağırlık
Cezve malzemesi Bakır renkli çelik cezveler
Güç 1200 W
Kapasite 1.5 litre su haznesi, 3 + 3 fincan
Fiyat Ortalaması 1600 TL
Satış ayfasına git Gittigidiyor.com


Arçeliğin yeni model ikili kahve makinesi olan Telve TKM 9961 B modeli, paslanmaz çelik cezveleri ile öne çıkıyor, yerine tam oturması için mıknatıs da mevcut. 1.5 litrelik su haznesine içme suyunu doldurun, cezvelerin içerisine kahveyi ekleyin ve düğmeye basın. 3 + 3 fincan kapasiteli cezveler ile 3 dakikada nefis Türk kahveniz hazır. Kullanıcı yorumları da olumlu.

#Telve pro K3700

telve pro


Tasarım 34.4 cm yükseklik, 48.2 cm genişlik, 16.5 kg ağırlık
Cezve malzemesi Gri renkli çelik cezveler
Güç 2600 W
Kapasite 4.5 litre su haznesi, 3 + 3 + 3 fincan
Fiyat Ortalaması 6.000 TL
Satış ayfasına git Gittigidiyor.com


Arçeliğin kafeler için ürettiği üçlü kahve makinesi Telve pro K3700 modeli, tek seferde 9 fincan Türk kahvesi pişirebiliyor. sıcak hava üfleyen üst kısmı fincanları kurutuyor. Pişirme usulü diğerleriyle aynı, cezvelere kahve + şeker ekliyorsunuz ve düğmeye basıyorsunuz, 5 dakikada nefis Türk kahveleri hazır, pişince sesli ve ışıklı uyarı veriyor.

Arçelik telve tekli modelleri

#Tkm 3940 Lokum

arçelik lokum
Tasarım 23 cm yüksekliğik, 14 cm genişlik, 900gr ağırlık
Cezve malzemesi plastik cezve
Güç 500 W
Kapasite 4 fincan kapasiteli cezve
Fiyat Ortalaması 400 TL
Satış ayfasına git Gittigidiyor.com


Minik boyutuyla telve lokum modeli 4 fincan kapasiteli cezvesinde 2 dakikada Türk kahvesi pişiriyor. Sesli ve ışıklı uyarı sistemi, taşma önleyici sensörü ve tek tuşla kontrol özelliği mevcut. Cezvesine fincan ölçüsüyle su ekleyip ölçü kaşığıyla kahve ekliyorsunuz, plastik kaşıkla karıştırıp başlatma tuşuna basıyorsunuz, birkaç dakika içinde nefis Türk kahveniz pişiyor. Temizlemek için cezveyi musluğa tutup yıkıyorsunuz, dışını nemli bezle siliyorsunuz. Cezveyi suya daldırmak altındaki temas noktasını bozacaktır.

#Mini Telve K3300

Mini Telve K3300
Tasarım 23 cm uzunluk, 15 cm genişlik, 1.88 kg ağırlık
Cezve malzemesi plastik cezve
Güç 670W
Kapasite 3 fincan kapasiteli cezve
Fiyat Ortalaması 630 TL
Satış ayfasına git Gittigidiyor.com


Arçeliğin tekli kahve makinesinde en çok satan Mini Telve K3300 modeli, üç fincan kahveyi 2 dakikada pişiriyor. Sesli ve ışıklı uyarı ile hazır olduğunu bildiriyor. Tek tuşla kolay kullanım sunuyor. Cezveye içme suyu + kahve ekliyorsunuz ve düğmeye basıyorsunuz, köpüklü Türk kahveniz iki dakikada hazır.

fincan takımı karacaYorum Gönder

0 Yorumlar
* Yorumlar konuyla ilgili olmalıdır, deneyim ve yapıcı eleştiri içerebilir.

Cihazo tavsiye bloğu

Cihazo tavsiye bloğu

Benzer yayınlar